Go Beyond Boundaries – Překonejte hranice

Rozšiřte svůj obchod na Střední východ

Chcete získat zákazníky ze Středního východu?

Expanze na nové trhy

Díky znalosti lokálního prostředí pomáháme malým a středním firmám rozšířit jejich klientelu na Střední východ.

Dozvědět se více

Pokud se rozhodnete začít podnikat na Středním východě, pro začátek si musíte zodpovědět v podstatě dvě základní otázky: Na které trhy v rámci Středního východu se zaměříte? a Jakým způsobem je nejvhodnější na tyto vybrané trhy vstoupit? Můžeme vám nabídnout detailní analýzu pro identifikaci těch trhů na Středním východě, které budou mít pro váš produkt či služby největší potenciál. Dále vám nabídneme poradenství a vytvoření kompletní strategie vstupu i dalšího růstu na vybraném trhu či trzích i asistenci při samotné realizaci.

Výhodou našeho týmu v Beyond Boundaries je to, že máme řadu praktických zkušeností ať už z oblasti digitálního marketingu nebo obchodního poradenství. Na jejich základě tak ke všem projektům přistupujeme tak, aby byly na kterémkoliv z trhů realizovány co nejefektivněji a s cílem na maximalizaci obratu a dosažení komerčního úspěchu, který předem společně definujeme ve spolupráci s klientem.

 

Komunikační strategie

Budeme vyprávět příběh vaší značky jazykem místní kultury a provázet vás od vstupu až po expanzi na trzích Středního východu.

Dozvědět se více

Pomůžeme vám s komunikací značky vašich výrobků či služeb směrem ke spotřebitelům tak, aby se odlišila od konkurence. Pomůžeme vybudovat příběh o tom, kdo jste, co děláte, jakým způsobem je váš výrobek jedinečný a co svým uživatelům muže přinést. To vám umožní silný marketing a vybudovat vztah s budoucími spotřebiteli na Středním východě. Využíváme vlastní strategie tvorby marketingové komunikace, které umožní udržovat linii a návaznost dalších komunikačních kroků a kampaní. Začneme u budování povědomí o vaší značce a v dalších krocích navážeme silnou komunikací zaměřenou na motivaci a pobídku k nákupu.

Sociální média

Připravíme pro váš produkt komunikaci na sociálních sítích tak, aby přitáhla pozornost a vedla k dalšímu sdílení obsahu. 
Dozvědět se více

Rozvineme pro vás bohatou obsahovou komunikaci postavenou tak, aby svou cílovou skupinu oslovila a zaujala, vzbudila u nich žádoucí reakce a pomohla vybudovat síť zákazníků, kteří budou vaši značku nejen sledovat a vracet se k ní, ale budou i připraveni váš obsah dál sdílet i podílet se na jeho tvorbě. To vše při rozpočtu, který bude maximalizovat zisk na vynaložené náklady.

Naši stratégové na sociální média pro vás povedou kampaně na sociálních sítích tak, aby maximálně využili potenciálu vybrané sociální sítě, dostupných informací o vybrané cílové skupině a vhledu do jejího typického chování, na jehož základě jsme schopni přijít s působivým kreativním nápadem. Těmto kampaním v Beyond Boundaries říkáme ‘sociální na prvním místě’. Mají velký dopad a přitom jsou flexibilní a adaptovatelné na široký okruh médií a různých platforem sociálních sítí.

Arabské verze vašich webových stránek

Zajistíme, aby váš produkt a vaše značka ‘mluvily místním jazykem’. Je klíčové, aby vaše webové stránky i veškerá komunikace byly v arabštině.

Dozvědět se více

Průzkum ukazuje, že spotřebitelé raději nakupují na webových stránkách, které jsou v jejich rodném jazyce a že na to, aby se z náhodných návštěvníků stali skuteční nakupující, potřebujete své stránky a on-line obchod lokalizovat a adaptovat pro každý příslušný trh. Lokalizace webových stránek neznamená pouhý překlad do jiného jazyka. Musí se zároveň přizpůsobit místním standardům, legislativním požadavkům a zvyklostem a přitom stále zůstat věrná image původní značky. 

Překlady přizpůsobené místním kulturním zvyklostem spotřebitelům přinášejí zcela odlišný prožitek a pro značku významné zvýšení aktivity návštěvníků stránek a počtu konverzí ke skutečnému nákupu. 

Řádná lokalizace nevyžaduje pouhý překlad rodnými mluvčími, kteří obsah webových stránek spotřebitelům správně podají, ale zároveň i pružný systém a postupy, které umožní obsah snadno upravovat, mít přehled o provedených úpravách a publikovat nový obsah i změny původního.

Internetový obchod

S pomocí portálu pro internetový obchod, který vám upravíme na míru, můžete své služby nabízet a produkty prodávat kdekoliv.

Dozvědět se více

Nás tým specialistů na design a vývoj využívá vedle své expertízy těch nejlepších moderních platforem pro on-line obchody a vytvoří vám on-line obchod na míru podle vašich potřeb. Není to jen o atraktivní prezentaci zboží a designu. Je nutné do systému vašeho webového obchodu zabudovat váš stávající systém skladového hospodářství, služby přepravy, platební bránu a také systém a nástroje péče o zákazníka. Rozumíme očekáváním a požadavkům svých zákazníků a na základě toho pak vybíráme tu nejvhodnější e-commerce platformu, na základě které pak můžeme co nejefektivněji daný on-line obchod vybudovat. Při vývoji naši experti dbají nejen na technickou stránku věci, ale dodají i obchodní expertízu; vše pro to, abychom vám dodali webový obchod podle vašich představ a splňující vaše očekávání a obchodní cíle. Zachování konzistence s ostatními komunikačními  kanály a na všech mobilních médiích je samozřejmostí.

Odborné poradenství

Máme letité zkušenosti z trhů Středního východu a nabízíme odborné poradenství pro firmy, které na tyto trhy vstupují. Pomůžeme vám se zaměřením na správnou cílovou skupinu, odbytového kanálu i s tvorbou efektivního marketingu.

Dozvědět se více

Specializujeme se na služby na Středním východě pro malé a střední firmy. Svým klientům úspěšně pomáháme jejich současnou obchodní strategii přeložit do nové organizační struktury potřebné pro vstup na nový trh a nastavení optimálních procesů. Základem je zabezpečení správných informací. Přichystáme pro vás potřebné informace o odvětví, konkurenci, spotřebitelích, nebo i o vaší vlastní organizaci. Jinými slovy vám pomůžeme ucinit správná rozhodnutí o strategii, budoucím růstu nebo průzkumu trhu.

Rádi vám poskytneme své zkušenosti a perspektivu obchodníků na Středním východě a budeme s vámi spolupracovat na celém projektu od začátku do konce; od vytvoření obchodní vize pro tento region, nastavení digitálních nástrojů i management digitálního marketingu.

 

 

Náš příběh

Beyond Boundaries vám pomůže najít vhodný postup při vstupu i při dalším růstu na trzích Středního východu. Otevřená mysl, hledání řešení pro úspěch každého klienta a inovativní přístup jsou naší filozofií.

Proč se zaměřit na Střední východ?

90 milionů uživatelů internetu

Více než 47 % používá platební kartu k online nákupům

43 % uživatelů internetu

nakupuje online alespoň 1x za měsíc

Nejoblíbenější kategorie

krása a zdraví, móda, šperky

Více než 340 miliard Kč

Objem online prodejů již v r.2015

53 % nakupujících

starších 26 let nakupuje online

58 % nakupujících online

nakupuje od zahraničních výrobců

Jste připraveni na změnu? Připojte se k nám!