Naše služby

Go Beyond Boundaries

Pro své klienty zajišťujeme kompletní obchodní a marketingový servis od vytvoření strategie vstupu na trh až po marketingové služby pro již lokálně etablované firmy

Chcete proniknout na Střední východ?

Beyond Boundaries je malý energický tým profesionálů s rozsáhlými znalostmi trhů Středního východu a nabízí poradenství a služby digitálního marketingu na těchto trzích. Soustředíme se na malé a střední evropské firmy a pomáháme jim při vstupu na trhy Středního východu. Pro své klienty zabezpečujeme služby na míru a vždy pečlivě dbáme na jejich specifické potřeby i na to, aby každý plánovaný krok byl transparentní, srozumitelný a s jasným cílem.

Marketing na Středním východě může být náročný. Naštěstí máte podporu

Digitální marketing

Náš tým odborníků vám pomůže nalézt vhodnou obchodní a marketingovou strategii na míru vašim obchodním záměrům a cílům. Navrhované strategie jsou vždy založené na aktuálních tržních datech a našem know-how z lokálního prostředí. Naším společným cílem je vždy to, aby váš obchod vzbudil u nových zákazníků na nových trzích opravdový zájem.

Jak proniknout na nové trhy on-line

Pro malé a střední firmy je při vstupu na nový trh naprosto klíčové, aby si vybudovaly viditelnost na trhu pomocí aktivit digitálního marketingu a získaly si zákazníky v on-line světě. Beyond Boundaries nabízí outsourcované kvalifikované odborníky na on-line reklamu, kteří vám jsou k dispozici non-stop a mohou připravit vše na míru vašim požadavkům. Do začátku jsme pro vás ale pro jednoduchost připravili na výběr tři různé balíčky. V každém z nich je navíc zahrnuta odborná konzultace zdarma.

Otevření nového trhu přes distributora

Náš tým v Beyond Boundaries používá kvantitativní i kvalitativní techniky průzkumu, aby svým klientům zaručil porozumění trhům a spotřebitelům na Středním východě, a pro každého klienta vybírá fakta a data, která jsou zajímavá a relevantní právě pro něj.

Webové stránky

Webové stránky jsou digitální vizitkou vaší firmy. Proto je v dnešní době nutností, aby byly nejen vytvořeny v responsivním designu a struktuře i obsahu optimalizovaném pro uživatele, ale aby byl také jejich obsah i technický design optimalizován pro vyhledávání. To nabízíme pro tvorbu webových stránek i mikro stránek v anglické a arabské verzi – v arabském světě je nutností disponovat webovými stránkami v arabštině. Dále zajišťujeme tvorbu internetových obchodů, integraci platebních bran či tvorbu mobilních aplikací.

Jste připraveni na změnu? Připojte se k nám!