Naše služby

Strategie digitální komunikace

Vytváříme digitální komunikační strategie pro efektivní dosah na vaši cílovou skupinu zákazníků na trzích Středního východu

Pomůžeme vaši digitální komunikaci vhodně upravit pro trhy Středního východu

Region Středního východu prošel v posledních letech překotným vývojem a v důsledku toho zde globální trendy jako nakupování on-line hrají prim. Náš tým v Beyond Boundaries pomáhá svým klientům nacházet marketingové přístupy a cesty a rozvíjet strategie digitální komunikace vedoucí ke zviditelnění jejich firem a jejich produktů či služeb na trzích Středního východu.

Díky letitým zkušenostem a důkladné znalosti místních trhů jsme schopni zaručit, ze své klienty vybavíme přesnými informacemi o povaze vybraného trhu, konkurentech i posledních trendech. Vy stanovíte své cíle, my dodáme know-how.

Dát dohromady perfektní marketingovou komunikaci je na novém, neznámém trhu velmi obtížné. Máme pro vás ale řešení.

Lead generation - generování zákaznických přístupů

Naším předním zájmem je vybudovat vám marketingové kanály pro stabilní přísun potenciálních zákazníků na vaše webové stránky. Zároveň stále tok zákazníků sledujeme, abychom každému z nich doručili potřebnou informaci či pobídku ke koupi v ten správný okamžik a generovali tak vašemu podnikání co nejvyšší zisk. Díky pečlivě vybudovanému a sledovanému prodejnímu ‘trychtýři’ jsme schopni sledovat efektivitu a výnosnost jednotlivých částí marketingové komunikace a optimalizovat tak vaše investice.

Sociální média

Sociální média jsou mnohem více než pouhé pokryti dalších marketingových kanálů. Přinášejí možnost opravdového propojení se se zákazníky, možnost získat vhled na jejich potřeby a být tak schopni přinést ta nejlepší řešení pro jejich potřeby a problémy. Jak se co nejlépe dostat k zákazníkům a zaujmout je? Jak z nich udělat věrné, vracející se zákazníky? A jak zvýšit obrat při každém jejich nákupu?

Content (obsahový) marketing

Obsah je tou nejdůležitější částí digitálního marketingu. Pro nás ‘obsah’ neznamená pouze text, ale jasný text, který u návštěvníků webových stránek evokuje žádoucí představy; grafiku a fotografie, které přitáhnout pozornost a zaujmou; a přesvědčivé video. S dobře naplánovaným obsahem se tak dají nejspolehlivěji generovat přístupy potenciálních zákazníků na vaše webové stránky.

SEO - Optimalizace pro vyhledávače

SEO – Optimalizace pro vyhledávače je první věcí, která by se měla pro vaše webové stránky udělat. Je to práce, která se musí udělat zvlášť pro každou jazykovou mutaci, pro každý cílový trh. Je to cesta, jak zvýšit viditelnost vašich webových stránek, jak generovat přístupy na vaše webové stránky, konverze k nákupu i zvýšení zisku. Optimalizace pro vyhledávače je pro váš obchod naprosto kritická. Duální SEO v angličtině a arabštině je naší specializací. Naši SEO experti použijí veškeré dostupné techniky, aby při vaše stránky zajistili maximum relevantních přístupů.

Marketingová strategie pro vaši značku

Identita vaší značky je základním výchozím bodem pro komunikaci se zákazníky. Je zároveň klíčem ke správnému určení vaší pozice na trhu. Svým klientům se vždy snažíme dodat marketingovou strategii plně integrovanou s postavením značky tak, aby co nejlépe vypovídala její příběh.

E-mail (přímý) marketing

E-mail marketing je jednou z nejefektivnějších cest, jak se spojit s potenciálními zákazníky,přivést je k nákupu a udržovat s nimi robustní, dlouhodobé vztahy. Naši specialisté na e-mail marketing vám postaví na míru sérii promyšlených e-mailů, které zákazníky zaujmou.

Nemáte vlastní marketingový tým? Zajímalo by vás, co vám může externí marketingový tým přinést?