Naše služby

Design & vývoj webových stránek

Připravíme vaše webové stránky i on-line obchod v arabské verzi a přizpůsobíme je specifikům Středního východu.

S arabskou verzí svého on-line obchodu můžete generovat další prodeje a zisk.

Naší snahou při tvorbě webových stránek je vždy, aby byly co možná nejvíce interaktivní a vedly návštěvníky k nákupu.
Zastáváme přístup, že webové stránky jsou příležitostí, jak posílit spokojenost se značkou, být svým zákazníkům k dispozici non-stop a umožnit jim nákup kdykoliv a kdekoliv. Za tímto účelem využíváme nejmodernější technologie a ve spolupráci s vámi a vaším marketingovým týmem pro vás vytvoříme novou webovou platformu či zmodernizujeme vaši předešlou.

Víme, jak vybudovat moderní on-line obchod, který vás odliší od konkurence. Pomůžeme vám nejen navrhnout a vybudovat webové stránky, ale můžeme pomoci i radou ohledně nastavení platební brány a nastavení s vaší bankou. Vše samozřejmě v duálním jazykovém nastavení, aby vaše nové webové stránky a obchod byly plně připraveny pro arabsky mluvící zákazníky.

On-line obchod je na Středním východě velmi konkurenční prostředí. My ale víme, jak v něm uspět.

Příprava webových stránek

Při přípravě špičkových webových stránek je klíčové mít od prvopočátku na mysli uživatelskou zkušenost. Výborná uživatelská zkušenost je tím nejdůležitějším aspektem webových stránek. Uvědomujeme si, ze každý projekt je jiný, má svoje specifika, každý zákaznický segment má jiný přístup a jiné potřeby. Proto u každého projektu před vlastním vývojem webových stránek začínáme u logicky klíčových otázek: Kdo je cílový zákazník a jaké má zvyklosti? Co je cílem webových stránek? A při designu navigace webovou stránkou: Jak uživatele co nejefektivněji dostat, kam potřebujeme?

Adaptace do arabštiny

Pro účinné cílení na zákazníky na Středním východě je nutné mít duální webové stránky – v lokální jazykové verzi – arabštině, ale i v angličtině pro místní početnou anglicky hovořící přistěhovaleckou komunitu. Mít správný překlad do arabštiny je pro tento region naprosto zásadní – arabský obsah webových stránek je nezbytný jak pro obchodní účely tak pro budování vztahu se zákazníky.

On-line obchod

Mít on-line obchod na Středním východě neznamená jen mít obchod v on-line prostředí. Je to pro vás příležitost generovat dodatečné prodeje a zisk, posílit sílu své značky s vytvořit další příležitosti k rozšíření povědomí o svých produktech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace jsou běžnou součástí dnešního života a na Středním východě zejména. Nemít pro svůj obchod vhodnou mobilní aplikaci se tak vlastně stává velkou konkurenční nevýhodou. Proto při vývoji mobilních aplikací rovněž využíváme moderních technologií a přístupů a od prvopočátku rovněž bereme v potaz uživatelské pohodlí. Samozřejmostí je pro nás zpětná vazba uživatelů a testování aplikace již v každém kroku jejího vývoje. Jen tak jsme schopni navrhnout pro vaši cílovou skupinu to nejoptimálnější řešení.

Máme pro vás, co potřebujete?
Začneme?