O nás

Nelitujeme úsilí, abychom pro vás dosáhli úspěchu

Váš úspěch je náš úspěch. Rosteme s vámi

Beyond Boundaries je jednou z mála společností, která se zaměřuje na poradenství a poskytování marketingových služeb pro společnosti, které mají zájem o vstup na trhy Středního východu. Střední východ je jedním z nejdynamičtěji rostoucích trhů a představuje tak ohromnou příležitost.

Střední východ ale není jedním homogenním trhem, mezi jednotlivými zeměmi existují kulturní odlišnosti, díky kterým je proniknutí na tyto trhy poměrně náročnou záležitostí. My v Beyond Boundaries pomáháme svým klientům tuto komplexitu překonat. Soustředíme se na přesnou identifikaci vašich potřeb a požadavků, dodáme potřebnou znalost místních trhů a další informace a pomůžeme vytvořit vhodnou strategii tak, abyste získali a udrželi si na nových trzích konkurenční výhodu.

Porozumění značce klienta, jeho silným stránkám a cílům je pro nás klíčové. Jedině tak můžeme dobře určit, kde pro klienta můžeme nalézt tu nejvhodnější příležitost na trhu. Naším cílem je pro každého z klientů připravit srozumitelnou strategii vstupu na trh a efektivní plán – a to jak z hlediska pro něj vynaložených finančních prostředků tak času.

S digitálním marketingem na trzích Středního východu máme více než 10 let zkušeností s nejrůznějšími společnostmi z mnoha zemí.

 

Naše hodnoty

Uvědomujeme si, že naším nejcennějším majetkem jsou naši lidé – jejich znalosti, ale i jejich integrita a důraz na kvalitu odvedené práce. V naší společnosti klademe důraz na dodržování vysokých etických standardů ve všem, co děláme.

Upřímnost

S každým ze svých klientů velmi úzce spolupracujeme. Dodržujeme dohodnuté plány a v každém kroku klienta informujeme o průběhu a výsledcích.

Znalosti
Věříme, že kontinuální získávání nových informací, znalostí a zkušeností nám pomáhá stále držet krok s tím, jak se trhy Středního východu a příležitosti na nich vyvíjejí.
Integrita
Udržujeme se svými klienty upřímné, otevřené vztahy. To vyžadujeme od všech členů našeho týmu a ten samý přístup očekáváme od svých klientů.
Nadšení pro úspěch
To, co nás motivuje, je úspěch našich klientů. Proto děláme vše pro to, aby výsledky našeho snažení byly měřitelné a přinesly vám opravdový užitek.
 
Náš závazek
Neděláme věci jen pro to, aby se udělaly. Uděláme si čas na to, abychom plně porozuměli
situaci svých klientů, prostředí, ve kterém operují, a abychom našli ten správný přístup pro dosažení vytyčených cílů.

To, co umíme nejlépe

Branding – vytvoření značky

Digitální strategie

Sociální média

Analýza

Analýza

Vývoj webových stránek i obchodu

Přímý (e-mail) marketing

SEO – Optimalizace pro online vyhledávání

Umožníme, aby se vaše představy staly skutečností. Napište nám, zavolejte nám a vyzkoušejte nás.